MüzikMüzik HaberVitrin

Ezhel Öfkesini Kustu: Bundan Sonra Ne Derdinize Dertlenirim, Ne Keyfinize Keyiflenirim…

Rapçi Ezhel, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak "Bunlar benim son siyasi paylaşımlarım. Bu saatten sonra ne derdinize dertlenirim ne keyfinize keyiflenirim" dedi.

Rapçi Ezhel, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak “Bunlar benim son siyasi paylaşımlarım. Bu saatten sonra ne derdinize dertlenirim ne keyfinize keyiflenirim” dedi. Uzun bir süredir Almanya’da yaşayan rapçi Ezhel, daha önce pek çok politik paylaşımı ile gündeme gelmiş, terör yanlısı ifadeleri sebebiyle tepki çekmişti.

Ünlü rapçi, 14 Mayıs seçimlerinin ardından Instagram hesabından dikkat çeken bir açıklamaya daha imza attı. Ezhel, seçimin ilk tur sonuçları sonrası öfkesini kustu.

İşte o paylaşım;

Terörist lafını ağızlara sakız ettiler. Bugüne kadar hayatını kaybetmiş insanların anısına saygı duymadan önüne gelene terörist dediler. Bunlar benim son siyasi paylaşımlarım. İçimde inanılmaz birikmiş bir öfke var insanlara karşı ve bunu bir şekilde kusmam gerekti. Bu saatten sonra bana ne derseniz deyin ben işimde gücümdeyim. Ne derdinize dertlenirim ne keyfinize keyiflenirim. Sercan düşsün de sıçsın da başına bir şey gelsin de sevinek diye düşünen binlerce insana inat keyfime bakacağım. Ama nefretimi asla unutmayacağım. Hayat boyu bir kamçı gibi beni yürütecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu