Müzikonair Fatih Ürek Paris’e Taşınıyor | Müzikonair
GündemSosyal

Fatih Ürek Paris’e Taşınıyor

Bir süredir magazin gündeminden uzak olan Fatih Ürek'in Paris'e taşınma kararı aldığı öğrenildi. Sahnelerin ünlü ismi Bodrum'daki evini satışa çıkararak Paris'ten ev almayı planlıyor.

Bir süredir magazin gündeminden uzak olan Fatih Ürek’in Paris’e taşınma kararı aldığı öğrenildi. Sahnelerin ünlü ismi Bodrum’daki evini satışa çıkararak Paris’ten ev almayı planlıyor.

Takvim’in haberine göre Fatih Ürek, uzun süredir İstanbul- Bodrum- Paris rotası çiziyordu. Çok sık Paris’e giden Fatih Ürek, meğer buraya yerleşmeyi planlıyormuş. Her gittiğinde ev arayışında olan ünlü sanatçı, sonunda istediği gibi bir evi de bulmuş.

Paris’deki evi satın almak isteyen Fatih Ürek, yıllardır uğraştığı ve büyük emekler harcadığı Bodrum’daki villasını ise satışa çıkartmış. Bodrum’un en pahalı yerlerinden Türkbükü’nde olan dillere destan deniz manzaralı yazlığını 1 Milyon 800 bin dolara yani yaklaşık 50 milyon liraya satışa çıkartmış. Burayı satıp Paris’te lüks bir ev alacak alan Fatih Ürek, artık burada yaşama kararı almış. Yani anlacağınız yılın 6 ayını İstanbul’da, diğer 6 ayını da Paris’te geçirecekmiş.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu