Fenalaşan Taylor Swift Hayranı Konser Öncesi Hayatını Kaybetti -
GündemSosyal

Fenalaşan Taylor Swift Hayranı Konser Öncesi Hayatını Kaybetti

Müzik kariyeri boyunca aldığı ödüllerle tarihe geçen ABD'li şarkıcı Taylor Swift, Brezilya konseri öncesi hayatını kaybeden hayranı hakkında konuştu. Konsere gidenler stadyumdaki koşulların bunaltıcı olduğunu söyledi.

Müzik kariyeri boyunca aldığı ödüllerle tarihe geçen ABD’li şarkıcı Taylor Swift, Brezilya konseri öncesi hayatını kaybeden hayranı hakkında konuştu. Konsere gidenler stadyumdaki koşulların bunaltıcı olduğunu söyledi.

Grammy ödüllü şarkıcı Taylor Swift, Eras adlı dünya turnesine devam ediyor. Brezilya’nın Rio De Janeiro şehrinde konser veren Swift acı bir haber aldı.

Taylor Swift’i izlemeye giden Ana Clara Benedives adlı 23 yaşındaki genç kız konserden önce hayatını kaybetti.

AÇIKLAMA YAPTI

Taylor Swift konuyla ilgili sosyal medya hesabında “Şu anda bu sözcükleri yazdığıma inanamıyorum. Bu geceki konserimden önce bir hayran kaybettiğimizi, kalbimin paramparça olduğunu söyleyebilirim. Buna ne kadar üzüldüğümü anlatamam. Çok fazla bilgi sahibi değilim ama çok güzel ve çok genç olduğunu biliyorum” dedi.

Swift sözlerine “Bu turu Brezilya’ya getirmeye karar verdiğimizde olacağını düşündüğümüz en son şeydi” diye devam etti.

Guardian’ın haberine göre, 23 yaşındaki Ana Clara Benedives adlı hayranı kalp durması nedeniyle hayatını kaybetti. Konser başlamadan önce fenalaşan kız kendinden geçti ve hastaneye götürüldü ancak kurtulamadı.

Konsere gidenler Fohla de S Paulo adlı gazetesine stadyumdaki koşulların bunaltıcı olduğunu söyledi.

KONSERİ DURDURDU

Konser esnasında şarkıcı, şovunu durdurup hayranlarına su verilmesini istedi. Şarkıcı konserine devam ederken stadyumdaki hayranlara su şişeleri verildi.

Binlerce hayranın “su” diye bağırdığı anlar sosyal medyada paylaşıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)