Müzikonair Ferman Toprak İle İlgili Darp İddiası! | Müzikonair
GündemSosyal

Ferman Toprak İle İlgili Darp İddiası!

Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, Beykoz'da bulunan 5 katlı lüks villasının tadilatını yapan işçilere yönelik şiddet iddialarıyla gündeme geldi.

Ünlü şarkıcı Ferman Toprak, Beykoz’da bulunan 5 katlı lüks villasının tadilatını yapan işçilere yönelik şiddet iddialarıyla gündeme geldi. Haberlere göre, Toprak’ın villanın yenilenmesi için işçilerle 1,5 milyon TL üzerinde bir anlaşma sağladığı belirtiliyor.

İddialara göre Toprak, önceden anlaşılan ücreti az bulup daha sonra işçilere 1,5 milyon TL yerine sadece 800 bin TL ödemeyi teklif etti. Bu durum tartışmalara yol açtı ve iddiaya göre Toprak ve yanındakiler, işçilere sözlü saldırıda bulunup fiziksel şiddet uyguladı.

Olayla ilgili konuşan işçilerden biri, “Toprak’ın yanındakiler silah çekti ve Toprak da silahın kabzasıyla vurdu” şeklinde ifade etti. Bir diğer işçi ise, “Silahını çekmişsen vur o zaman dedim. Silahın kabzasıyla vurdu. Zor kurtulduk, arkadaşım da darp edildi” dedi.

Polis, bu olayla ilgili olarak Ferman Toprak’ı gözaltına aldı. İşçiler ise yaşadıkları korkunç anları hastanede tedavi altına alındıktan sonra anlattı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu