Filtrenin Dozunu Abartan İzel Gelen Eleştirilere Yanıt Verdi -
GündemSosyal

Filtrenin Dozunu Abartan İzel Gelen Eleştirilere Yanıt Verdi

Şarkıcı İzel, geçtiğimiz günlerde konser öncesi paylaştığı fotoğrafıyla sosyal medyanın diline düşmüştü. Fotoşopu abarttığına yönelik yorumların ardından İzel'den açıklama geldi.

Şarkıcı İzel, geçtiğimiz günlerde konser öncesi paylaştığı fotoğrafıyla sosyal medyanın diline düşmüştü. Fotoşopu abarttığına yönelik yorumların ardından İzel’den açıklama geldi. Paylaştığı fotoğrafta sarı bir elbise tercih eden şarkıcı, resmi hesabından fotoğraflarını paylaşmıştı. Ancak karelerde İzel’in filtreyi abartması takipçilerinin gözünden kaçmamıştı.

İzel gelen eleştirilerin ardından Instagram üzerinden makyajsız ve filtresiz bir fotoğraf paylaştı. Gelen yorumlar karşısında sessizliğini bozan İzel, ”Sanatçı dostlarım olsun, ben olayım ‘kilo almış, gözümüzün estetiği bozuldu’ demek yerine, bizim sesimizi, şarkılarımızı dinleyin.” ifadelerine yer verdi.

İzel’in paylaşımı;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)