Gökhan Çıra Baba Oldu... Çocuğa Selin Ciğerci Mi Bakacak? -
GündemSosyal

Gökhan Çıra Baba Oldu… Çocuğa Selin Ciğerci Mi Bakacak?

Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra baba oldu. Söylemezsem Olmaz programı sunucularından Ebru Şancı, çocuğa Selin Ciğerci'nin bakacağını söyledi.

Selin Ciğerci ile iki kez evlenip boşanan Gökhan Çıra, dün sosyal medya hesabından bir bebekle fotoğrafını paylaşarak baba olduğunu duyurdu. Evli oldukları dönemde bebeklerine “Saadet Serenay” ismini koyacaklarını söyleyen çiften Çıra’nın bebeğinin adı da “Saadet Serenay Çıra” oldu.

Instagram hesabından bir bebekle fotoğrafını paylaşan Çıra, “Küçük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok seven bir baban var” ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci ise Çıra’nın paylaşımının ardından Instagram hesabından “Pes” diye paylaşım yaptı.

Söylemezsem Olmaz’un yeni sunucularından Ebru Şancı Ciğerci ile telefon konuşmasını ifşa etti. Şancı konuşmasında şunları iddia etti;

Ben dün Selin’le konuştum. Tabii ki çocuğu birlikte evlat edinmeye karar verdik, dedi. Bu o çocuk. ‘Biz bu yola birlikte çıktık, çocuğa ben bakacağım benimle benim evimde kalacak’ dedi.”

Bu gelişmelerin ardından Selin Ciğerci sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ciğerci, ”Evet anne oldum. Teyzesiniz. Ben anne olmak istiyordum zaten. Beni tebrik edebilirsiniz. Ben güçlü bir kadınım. Eski eşimle evliyken bir yola baş koyduk. Başvurularımızı yaptık. Eski eşimle barışmak gibi bir şey yok. Çocuk bende kalacak” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)