Müzikonair Gökhan Özen Rahatsızlandı! Temas Kurması Yasak | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gökhan Özen Rahatsızlandı! Temas Kurması Yasak

Pop müziğinin ünlü isimlerinden Gökhan Özen, sağlık sorunlarıyla gündemde. İzmir'deki bir konser sonrasında ciddi bir enfeksiyon geçirdiğini belirten ünlü şarkıcı, doktorunun temas etmemesi gerektiği uyarısını paylaştı.

Pop müziğinin ünlü isimlerinden Gökhan Özen, sağlık sorunlarıyla gündemde. İzmir’deki bir konser sonrasında ciddi bir enfeksiyon geçirdiğini belirten ünlü şarkıcı, doktorunun temas etmemesi gerektiği uyarısını paylaştı.

Özen, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, İzmir konserinin ardından üç gün boyunca enfeksiyonla mücadele ettiğini ifade etti. Doktorunun, imza gününde yüzlerce kişiyle temas etmemesi gerektiğini söyledi. Ayrıca, yaşadığı enfeksiyonların salgın hastalıklardan kaynaklandığını ve temas yoluyla bulaştığını öne sürdü.

Konserlerinin ardından hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi sevdiğini dile getiren Özen, ancak bu tür etkinliklerin sağlık sorunlarına yol açtığını belirtti.

Gökhan Özen, paylaşımda şunları söyledi;

”İzmir konserinin ardından son 3 gündür ciddi bir enfeksiyonla yatıyorum. Doktorlarımızdan kesin bir uyarı aldım. İmza gününde yüzlerce kişi ile temas kurmam artık yasaklandı. Kuruçeşme konserlerinde de yaşadığım bu enfeksiyonların salgın hastalıklardan kaynaklandığını ve temasla bulaştığını açıkladılar. Konserlerimden sonra sevenlerimle saatlerce foto çektirmeyi severek ve zevkle yapıyorum. Ama konser sonrası terim soğumadan gerçekleşen bu kulis seanslarında en az saatlerce yüzlerce kişi ile temas halinde olmanın beni ikinci kez yataklara düşürdüğü günlerde doktorlarımdan kesin talimat var, bu temasları üzülerek sonlandırıyoruz.”

Gökhan Özen, İnstagram Story
#image_title

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu