Gökhan Özoğuz Hakan Özoğuz'un Hastalığı İle İlgili Çarpıcı Bir Açıkla Yaptı -
MüzikMüzik HaberVitrin

Gökhan Özoğuz Hakan Özoğuz’un Hastalığı İle İlgili Çarpıcı Bir Açıkla Yaptı

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, lenfoma hastalığına yakalanan kardeşi Hakan Özoğuz'un sağlık durumu hakkında, "10 senedir hiçbir hareketlilik yoktu. İddia edilecek bir şey değil ama 3. aşıyı olduktan 2 ay sonra aşırı agresif bir forma geçti." dedi

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, lenfoma hastalığına yakalanan kardeşi Hakan Özoğuz’un sağlık durumu hakkında, “10 senedir hiçbir hareketlilik yoktu. İddia edilecek bir şey değil ama 3. aşıyı olduktan 2 ay sonra aşırı agresif bir forma geçti.” dedi.

HAKAN ÖZOĞUZ’UN HAKKINDA KONUŞTU

Gökhan Özoğuz Bandırma Füze Kulübü’nün galasına katıldı. Ünlü şarkıcı lenfoma hastalığına yakalanan kardeşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Uzun süredir lenfoma hastalığı ile mücadele eden Hakan Özoğuz daha önce sosyal medyasından iyi olduğunun açıklamasını yapmıştı.

3. AŞIYI OLDUKTAN SONRA AGRESİFLEŞTİ

Kameralara yakalanan Gökhan Özoğuz “Hakan iyi…. Zaten 10 senedir hep böyle bir hastalığı vardı. Bunun değişik bir türüydü. 10 senedir hiçbir hareketlilik yoktu. İddia edilecek bir şey değil ama 3. aşıyı olduktan 2 ay sonra aşırı agresif bir forma geçti. Tedaviye başladı, sıkıntısı yok. Sadece tedavi olacak bitecek inşallah, öyle umuyorum” diye konuştu.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)