Müzikonair Gökhan Türkmen’e Eşi ve Dostlarından Sürpriz Doğum Günü | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gökhan Türkmen’e Eşi ve Dostlarından Sürpriz Doğum Günü

Pop müziğin başarılı isimlerinden ‘Gökhan Türkmen’ dün gece  33. yaş gününü  eşi Sinem Aksoy Türkmen ve dostlarının hazırladığı sürpriz doğum günü partisi ile  İstanbul’un  popüler mekanlarından  ‘ IZAKA’ nın  ev sahipliğinde kutladı.

Geçtiğimiz yıl Sinem Aksoy ile 32. yaş gününde dünya evine giren Gökhan Türkmen, doğum gününü ve 1. evlilik yıldönümlerini kutlamak için baş başa gittikleri  IZAKA’ da basın ve davetlileri bir anda karşısında görünce  şaşkınlığını ve heyecanını gizleyemedi.

Türkmen çiftini bu özel gecede basın, müzik ve sanat dünyasından yakın dostları da yalnız bırakmadı.

Sürpriz partiye ; Ayşegül Aldinç, Meltem Cumbul , Özgün, Mabel Matiz, Doğukan Manço, Levent Dörter, Paşhan Yılmazel, GT Band, Derya-Ferhan Şensoy, Ege Çubukçu, Bora Uzer, Multitap, Aslı Demirer, Onur Ocaklı, Mert Vidinli, Serdar Aslan, Murat Joker, Abdullah Özdoğan, Tepki, Işılay Gül, Kahraman Tazeoğlu, Serkan Söylemez, Özer Atik, Çağrı Telkıvıran, Mert Carim, modacı Emre Erdemoğlu gibi birbirinden renkli isimler katıldı.

Gökhan Türkmen herkese ayrı ayrı teşekkür ederek, mutluluğunu dile getirdi. Gece boyunca dostları ile birlikte keyifli  saatler  geçirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu