Müzikonair Göksel Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’a Yanıt Verdi: Buhar Olan Kısmı Ben de Merak Etmekteyim! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Göksel Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’a Yanıt Verdi: Buhar Olan Kısmı Ben de Merak Etmekteyim!

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, stadyumda yapılması planlanan fakat gerçekleşmeyen konser için Göksel hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Göksel, kendisi hakkında söylenen bu sözlere cevap verdi.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, stadyumda yapılması planlanan fakat gerçekleşmeyen konser için Göksel hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

Ünlü şarkıcı Göksel, kendisi hakkında söylenen bu sözlere cevap verdi. Beşiktaşlı kimliği ile bilinen Göksel, Hasan Arat’ın yaptığı açıklamalara sosyal medya aracılığı ile yanıt verdi.

Hasan Arat, “Enteresan bir konserimiz var. Göksel konseri… Kulüpte bir şirket var Gergedan yapım diye. Kulübün içinden oluşuyor bu kişiler. Firmanın sahibini tenzih ederim ama organizasyon o şekilde. 1 Milyon 950 Bin TL bir fatura kesiliyor. Parasının %80’i falan tahsil ediliyor. Sanatçıya verilen parayı öğrendik, inanamazsınız. Konser de yapılmadı. Bu işin ne olduğunu hala bilmiyoruz.” demişti.

Göksel,X
#image_title

Göksel Hasan Arat’ın sözlerine şöyle yanıt verdi;

“Sayın Hasan Arat’ın açıkladığı rakamın konserimizle ilgili kısmından tarafımıza sadece avans ödemesi yapılarak söz konusu konser ileri bir tarihe ertelenmiştir. Buhar olan kısmı ben de merak etmekteyim… Koyu Beşiktaş’lı bir ailenin kızı olarak kulübümüzün her zaman yanındayım.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu