Müzikonair Göksel: Evrime Kafa Attığım Doğru… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Göksel: Evrime Kafa Attığım Doğru…

Ünlü şarkıcı Göksel, geçmiş yıllarda ortaya çıkan ortaokul/lise dönemine ait fotoğraflarıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Göksel, ''Evrime kafa attığınız doğru mu?'' sorusuna dürüstçe 'Evet' dedi.

Ünlü şarkıcı Göksel, geçmiş yıllarda ortaya çıkan ortaokul/lise dönemine ait fotoğraflarıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Dijital bir platformun sorularını yanıtlayan sanatçı, bu dönemin hayatına katkısını anlattı ve “Gerçekten ergenlik dönemimde iyi görünmüyordum” itirafında bulundu.

Göksel, Instagram hesabından paylaştığı samimi videosunda, “Evrime kafa attığınız doğru mu?” sorusuna “Doğru” cevabını verdi. “Yıllıktaki fotoğrafımdan bahsediyorsunuz değil mi? O fotoğrafı yayanı bir elime bir geçirsem… Gerçekten ergenlik dönemimde iyi görünmüyordum. En küçüklüğümde güzelmişim, hatta dünya güzeli diye çağırdıkları bir dönem var.” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)