Müzikonair Göksel Formula 1’de İstiklal Marşı Okuyacak | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Göksel Formula 1’de İstiklal Marşı Okuyacak

Intercity İstanbul Park’ta 10 Ekim Pazar günü gerçekleşecek Formula 1TM yarışının açılış seremonisinde İstiklal Marşı’mızı Türk pop müziğinin sevilen ismi Göksel seslendirecek.

Intercity İstanbul Park tarafından bu sene tekrar Türkiye’ye getirilen, 10 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirilecek Formula 1TM yarışı öncesinde İstiklal Marşı’mızı kimin seslendireceği büyük merak konusuydu. Pazar günü Intercity İstanbul Park’ın ev sahipliği yapacağı, dünyanın en büyük ve önemli motor sporları organizasyonu Formula 1TM’in yarış başlangıç seremonisinde İstiklal Marşı’mızı Göksel seslendirecek. Pop müziğin sevilen ismi Göksel, ülkemizde ve dünyanın farklı yerlerinde verdiği konserlerle alanında en iyiler arasında gösteriliyor.

08-09-10 Ekim’de Intercity İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük motor sporları organizasyonu Formula 1TM Rolex Turkish Grand Prix 2021 etkinliğini, 200 ülkede 2 milyardan fazla kişi ekranları başından takip edecek. Türk pop tarihinin önemli isimlerinden şarkıcı ve söz yazarı Göksel, tüm dünyaya İstiklal Marşı’mızı bir kez daha duyuracak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)