GündemSosyal

Sevda Türküsev’den Ceyda Düvenci’ye ‘Kadın Pedi’ Tepkisi!

Ceyda Düvenci'nin "Şirket çalışanı erkekler çekmecesinde ped bulundursun" yorumuna Sevda Türküsev'den tepki geldi.

Ceyda Düvenci, Pınar Sabancı’nın YouTube programında yaptığı “Şirket çalışanı erkekler çekmecesinde ped bulundursun” yorumuyla dikkat çekti. Sosyal medyada tartışma yaratan yoruma Sevda Türküsev’den tepki geldi. Sivri diliyle bilinen Türküsev, ”Bazılarının hayata baktığı pencereden onları itesim geliyor” dedi.

Ceyda Düvenci, Pınar Sabancı’nın YouTube programına katılarak yaptığı ‘regl’ yorumuyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu, regl dönemini normalleştirme çağrısında bulunarak, “Kadın olmanın doğal bir parçası olan regl dönemini açıkça konuşabilmeliyiz. Bunun neden tabu olduğunu anlayamıyorum. Kadınlar regl oluyor, bunu neden söyleyemeyelim ki? Bu konuda kendimi rahat hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Sevda Türküsev, şöyle konuştu;

”Bazılarının hayata baktığı pencereden onları itesim geliyor. Bunlardan birisi de Ceyda Düvenci! Ne güzel kafa: iş yerinde erkekler çekmecede kadın pedi taşıyacakmış.O erkeğin karısı ya da kız arkadaşı onu yakaladığı zaman bir aile faciası çıkabilme ihtimalini düşünmüyorlar. Bunun burada ne işi var diye! Erkekler, kadınların muayyen ihtiyaçlarını karşılamak için programlanmış canlılar değildir. Bunların hayata bakış açısı bu mu!”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu