MüzikMüzik Haber

Aleyna Tilki: Ünümden Dolayı Amerika’da Bile Rahat Edemedim

Genç yaşta yıldız olmanın bedelini çocukluğu ile ödediğini söyleyen, Aleyna Tilki  "Ben çocuk olmayarak bedelini ödedim. Erkek arkadaşım olmadı, elini tutup sokakta yürüyemedim. Amerika'da bile rahat edemedim'' dedi.

Genç yaşta yıldız olmanın bedelini çocukluğu ile ödediğini söyleyen, Aleyna Tilki  “Ben çocuk olmayarak bedelini ödedim. Erkek arkadaşım olmadı, elini tutup sokakta yürüyemedim. Kahve içemedim. Herhangi bir mekanda kimse beni çekmeden eğlenmedim. Amerika’da bile rahat edemedim ünümden dolayı. Çocukluğumu hiç yaşayamadım. Ünlü olmadan önce de yaşayamadım ben çocukluğumu, insanlar bilmiyor bunu” dedi.

Geçtiğimiz günlerde bir markanın davetine katıldı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı. Tilki, “Uyanamadım, kalkıp hemen buraya geldim. Ben ilk globalde kapak olan Türk kadını olmuştum. Bununla birlikte bana röportaj da teklif etmişlerdi” dedi.

Yeni bir albüm hazırlığında olduğunu belirten ünlü şarkıcı, “Herkes benden net bir tarih vermemi bekliyor. Türkiye’de ilk kez yapılacak yeni bir şey üzerinde çalışıyorum. Bu yüzden işler benim için de zorlaşıyor, bu yeniliği gerçekleştirecek kişiyle anlaşmak zor oluyor. Deneme-yanılma yöntemiyle ilerliyoruz. Ben bunu bir risk olarak görmüyorum. Zaten bir süre dinlendim. Dinlenmekle ilgili bir beklentim yok, sadece müzikal bir beklentim var. Gerçekten hit olmayan hiçbir şarkım yok. Dinlensin diye şarkı çıkarmıyorum. Bu tür şeyleri bıraktım. Bizden sonrakiler, sesini duyurmak isteyenler düşünsün,” şeklinde konuştu.

Müzik sektöründe kendini nerede gördüğünü de değerlendiren Tilki, “Az laf çok iş. İnsanlar benim nerede olduğumu görecekler. İki yıl önce İngilizce bir albüm bitirdim ama Türkçe albüm de çıkarmam gerekiyordu, bu yüzden onu beklettim. Önümüzdeki bir ay içinde belki ilk şarkı çıkar. Albümün ne zaman geleceğini bilmiyorum. Benim karakterim de bu olsun, tarih vermeden direkt albüm çıkarayım” diyerek güldü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu