EkranSosyal

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yapım Şirketinden Açıklama: İş Akdi Feshedildi!

'Kızılcık Şerbeti' dizisinin makyözü Esra Okumuş'un, oyuncu Müjde Uzman'ın "Tükendim" açıklamasına yanıt olarak paylaştığı video tepki topladı. Dizinin yapım şirketi Gold Film, Okumuş'un işine son verildiğini açıkladı.

‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinin makyözü Esra Okumuş’un, oyuncu Müjde Uzman’ın “Tükendim” açıklamasına yanıt olarak paylaştığı video tepki topladı. Dizinin yapım şirketi Gold Film, Okumuş’un işine son verildiğini açıkladı.

Dizide ‘Alev’ karakterini canlandıran Müjde Uzman, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından “Tükendim” başlıklı bir yazı paylaşarak zor günler geçirdiğini belirtti. Bu paylaşımın ardından Esra Okumuş, karavanda çektiği bir videoda “Tükenmişlik sendromuna yakalandım. Hem de çok yakalandım. Beni siz tükettiniz. Allah düşmanımın başına bile vermesin” diyerek Uzman’ı ti’ye aldı.

Kızılcık Şerbeti Dizi Açıklama

Gold Film, Esra Okumuş’un iş akdini feshettiğini şu açıklamayla duyurdu:

“Geçen günlerde oyuncumuz Müjde Uzman’ın yaşadıkları üzerine yaptığı paylaşımın ardından ‘Kızılcık Şerbeti’ ekibinde görev alan Esra Okumuş sosyal medya hesabından mizah adı altında video paylaşmıştır. Gold Film olarak iş ahlakı ve etik değerlerimize ters düşen bu paylaşımı nedeniyle Esra Okumuş’un iş akdi tarafımızca feshedilmiştir.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu