Goncagül Sunar Seda Fettahoğlu'nun Ölümünün Ardından İsyan Etti: Ne Acımasız Düzen... -
EkranSosyal

Goncagül Sunar Seda Fettahoğlu’nun Ölümünün Ardından İsyan Etti: Ne Acımasız Düzen…

Seda Fettahoğlu'nun önceki gün bir parkta ölü olarak bulunmasının ardından sanat camiasından pek çok tepki geldi. Goncagül Sunar, Seda Fettahoğlu'nun ölümünün ardından yaptığı sosyal medya paylaşımında oyuncuların ekonomik ve psikolojik sorunlarına parmak bastı.

Çocuklar Duymasın ve Sihirli Annem gibi dizilerde aldığı rollerle tanınan 44 yaşındaki İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu’nun önceki gün bir parkta ölü olarak bulunmasının ardından sanat camiasından pek çok tepki geldi.

Oyuncu Goncagül Sunar, Seda Fettahoğlu’nun ölümünün ardından yaptığı sosyal medya paylaşımında oyuncuların ekonomik ve psikolojik sorunlarına parmak bastı. Ünlü oyuncu, ”Türkiye’de bazı oyuncuların iş yapamadıkları için psikolojik ve ekonomik sıkıntıda olduğunun kim farkında acaba. Bu ikinci intihar vakası. Görmezden gelinen, yok sayılan yetenekli insanlar dolu ülke. Bir yandan aynı anda 3 dizi 4 reklamda oynayan hep aynı tipler. Ne acımasız düzen” ifadelerine yer verdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)