Müzikonair Gönül Yazar Hastaneye Kaldırıldı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Gönül Yazar Hastaneye Kaldırıldı

87 yaşındaki ünlü sanatçı Gönül Yazar, "Taş Bebek" lakabıyla bilinen, Türk sanat müziği şarkıcısı ve sinema oyuncusu, bacağına pıhtı atan bir rahatsızlıkla hastaneye kaldırıldı.

87 yaşındaki ünlü sanatçı Gönül Yazar, “Taş Bebek” lakabıyla bilinen, Türk sanat müziği şarkıcısı ve sinema oyuncusu, bacağına pıhtı atan bir rahatsızlıkla hastaneye kaldırıldı. Onur Akay’ın haberine göre, Yazar, son yedi gündür hastanede tedavi görüyor. Durumuyla ilgili yapılan açıklamada, “Bacağına pıhtı atması sonucu hastanede yatan Gönül Yazar, şu anda biraz zorlu bir süreçten geçiyor” denildi.

Sanatçı Gönül Yazar, 2022’de evinde geçirdiği bir kaza sonucunda görme yetisini kaybetmişti. Ancak geçirdiği ameliyatlar sayesinde görme yetisine kavuşmuştu. Yapılan operasyonların ardından gördüğü manzarayı, “Ben Yeşilçam filmindeki gibi ‘görüyorum’ diye bağırdım. İnanamadım. Pırıl pırıl görüyordum. Aynı 3 lensi diğer gözüme de uyguladılar. Eve yolladılar. 15 gün gözlerime 3 ayrı damla uyguladık. Şimdi ne mi oldu? Çamlıca Camii’nin müezzinini bile görüyorum. Yeniden doğdum, Sevgilerimle…” şeklinde ifade etmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu