Müzikonair Gönül Yazar Vasiyetini Açıkladı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Gönül Yazar Vasiyetini Açıkladı

Gönül Yazar, hastalık haberlerinden sonra mirasını nereye bağışladığını açıkladı. Ünlü ismin kızıyla ilgili miras açıklaması şaşırttı.

Taş Bebek’ lakaplı Gönül Yazar’ın, bacağına pıhtı atması sebebiyle hastanede tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Gönül Yazar, hastalık haberlerinden sonra mirasını nereye bağışladığını açıkladı. Ünlü ismin kızıyla ilgili miras açıklaması şaşırttı.

Yazar, sağlık sorunlarıyla mücadele ettiği dönemde evini nereye bağışlayacağını da açıkladı. Ünlü sanatçı, kızının babası olan Erol Simavi’den kalan mirasın büyük bir kısmını almasına rağmen, kendi birikimlerinin olduğunu ve gazino zamanlarından kalma birikimleriyle yaşamını sürdürebileceğini belirtti. Ortaköy’deki evinin değer kazandığını ve bu evi LÖSEV’e bağışlayacağını ifade eden Yazar, evinin ölümünden sonra lösemili çocuklar için bir umut olmasını istediğini dile getirdi.

Gönül Yazar, “Kızım çok mirasa kondu babası Erol Simavi’den… Allah’a şükür benim birikimim var gazino zamanından, ona muhtaç değilim. Ortaköy’de oturduğum ev çok pahalılanmış, LÖSEV’e bağış yapacağım orasını. Tabii o ev ben yaşarken benim benden sonrası için o küçük lösemili çocuklar için bağışlayacağım. Hepimiz bu dünyaya çivi çakmaya gelmedik. Hâk vâki olunca bizlerde gideceğiz, o zaman onlara kalacak” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu