Müzikonair Grammy’e Türk Modacı Damgası! Doja Cat Alnına İsmini Yazdırdı… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Grammy’e Türk Modacı Damgası! Doja Cat Alnına İsmini Yazdırdı…

66. Grammy Ödül Töreni, müzik dünyasının başarılarını kutlamak ve ödüllendirmek adına geniş bir izleyici kitlesini ekran başına çekmeyi başardı.

66. Grammy Ödül Töreni, müzik dünyasının başarılarını kutlamak ve ödüllendirmek adına geniş bir izleyici kitlesini ekran başına çekmeyi başardı. Taylor Swift, Miley Cyrus ve Billie Eilish gibi tanıdık isimlerin ödüllerini aldığı gecede, Doja Cat de dikkat çeken isimlerden biriydi.

Doja Cat, En İyi Pop Solo Performansı, En İyi Melodik Rap Performansı ve En İyi Rap Şarkısı kategorilerinde aday gösterildi, ancak ünlü şarkıcı, hit şarkılarına rağmen hiçbir ödül kazanamadı.

Geceye Damga Vurdu

Ancak, Doja Cat’in geceye damgasını vuran özelliklerden biri, giydiği tasarım elbisesiydi. Sanatçı, Türk-İngiliz bir tasarımcıya ait olan şeffaf ve straplez bir elbise tercih etti.  Doja Cat’in sıra dışı giyim tercihi, geceye damgasını vuran detaylardan biri olarak öne çıktı.

Doja Cat

Dilara Fındıkoğlu hakkında;

Dilara Fındıkoğlu, Türk moda tasarımcısıdır. Kendisi özellikle farklı tarzı ve özgün tasarımlarıyla bilinir. Moda dünyasında öne çıkan isimlerden biridir. Fındıkoğlu’nun tasarımları genellikle deneysel ve sanatsal unsurları bir araya getirerek dikkat çeker. Moda dünyasındaki katkıları ve tasarımlarıyla tanınan bir isimdir. Ancak, benim bilgi kesim tarihim 2022 olduğu için daha güncel bilgileri kontrol etmek önemlidir.

Dilara Fındıkoğlu

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)