Güliz Ayla: "Herkes Hayatına Devam Ederken Konserlerin İptalini İsteyemezsiniz" -
MüzikMüzik Haber

Güliz Ayla: “Herkes Hayatına Devam Ederken Konserlerin İptalini İsteyemezsiniz”

Şarkıcı Güliz Ayla, Türkiye genelinde yangınların çıkması sebebiyle konserlerin iptal edilmesini isteyenlere tepki gösterdi.

Şarkıcı Güliz Ayla, ülkenin çeşitli yerlerinde çıkan yangınlar sebebiyle konserlerin iptal edilmesini isteyenlere sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi.

Güliz Ayla, “Müzik üzerinden duyar kasmayı kesin artık. Herkes hayatına devam ederken, konserlerin iptalini isteyemezsiniz. 2 yıldır parasiz pulsuz kalan insanlara bunu yapamazsınız. Her olayda olduğu gibi yangının da sorumluluğunu bize atamazsınız.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyadan Ahkam Keseceğinize Çevre Temizliği Yapın

Güliz Ayla, sosyal medyadan sözlerine şu ifadelerle devam etti: “Sosyal medyadan ahkam keseceginize kicinizi kaldirin bi yere fidan dikin. Cevre temizligi yapin. Denize attiginiz plastikleri temizleyin. Her gordugunuz 3m yesil alanda mangal yapmayi birakin. Cevreci vakiflara bagis yapin. KONUSMAYIN, YAZMAYIN HAREKETE GECIN. yettiniz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)