Müzikonair Gülşen ve Ozan Çolakoğlu İle İlgili Şoke Eden İddia | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu İle İlgili Şoke Eden İddia

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü popçu Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu’nun boşanacağını iddia etti.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, “Gülşen’in hüsnüne kimler varıyor?” başlıklı bugünkü yazısında, ünlü popçu Gülşen’e bir sanat müziği şarkısı dinlemesini önerirken, Gülşen’i kendi adının kelime anlamı ile fena eleştirdi. Gülşen, bugün çıkan yeni şarkısı Lolipop’un kapak fotoğrafını dün sosyal medyada paylaşmış ve iddialı pozları ile çok konuşularak sosyal medyada olay yaratmıştı.

Lolipop ve Kucak Dansı Krizi

Onur Akay yazısında, “Müzik piyasasında her şey çabuk duyulur. Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu’nun zaman zaman boşanacakları iddia edilmişti ve o iddialar aslında hep doğruydu. Bir süredir Gülşen’in sahnelerde tercih ettiği kıyafetler, bu evlilikte hep kriz çıkarıyordu ve her zaman araya birileri giriyor, çifti barıştırıyordu. Ancak bu sefer aralarında çıkan ‘Lolipop’ ve ‘Kucak Dansı’ krizini aşabilecekler mi bilmiyorum. Ozan Çolakoğlu ve eşi Gülşen boşanma kararı aldı. Ozan, Gülşen’in yeni şarkısı ‘Lolipop’ için çektirdiği fotoğrafları görünce çok sinirlenmiş
ve şarkının o fotoğraflarla çıkmasını onaylamamış. Kucak dansı ise uzun süredir yaşanan bu krizde bardağı taşıran son damla oldu. Ozan Çolakoğlu boşanmak istediğini dile getirerek evi terk edince, Gülşen de dün o
fotoğrafları paylaştı. Şu anda bazı müzisyenler çifti barıştırmak için araya girdi ama ‘Lolipop’ ve ‘Kucak Dansı’ krizi bu evlilikte son noktayı koyacak gibi.” ifadelerini kullandı.

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, ünlü popçu Gülşen’i şu sözlerle eleştirdi:

“Gülşen’in hüsnüne kimler varıyor? Seslerde, sözlerde ve kliplerde kalite gittikçe düştüğü için, uzun yıllardır Türkçe pop müzik dinlemiyorum. Son yıllarda ise pop müzik sektörü resmen porno sektörü ile yarışır hale geldi. Şarkıcı Gülşen de şarkıcılığa soyunmayı yanlış anlamış olacak ki, bu yarışı önde götürüyor ve müziğin göze değil kulağa hitap etmesi gerektiğini hatırlamıyor. Gülşen’in kelime anlamı ‘gül bahçesi’ demektir.

Bir Türk sanat müziği eseri vardır. Sözleri Muallim Ahmet Fevzi’ye ait Rıfat Bey’in Hicaz şarkısı:
“Gülşen-i hüsnüne kimler varıyor/ Kim ayağın öperek yalvarıyor/ Bağrımı şane gibi kim yarıyor/ Sevdiğim zülfünü kimler tarıyor” Gülşen’in bu eseri dinlemesini öneriyorum. Ben başlıkta ‘Gülşen’in dedim ama burada ‘Gülşen-i Hüsnüne’ derken, ‘Güzelliğinin Gül Bahçesine’ demek isteniyor.

‘Şane’ ise Osmanlıca’da ‘Tarak’ anlamına geliyor. Gülşen’e soruyorum! Şimdilerde güzelliğinin gül bahçesine kimler
varıyor? Gül bahçende artık gülleri değil dikenleri gösteriyorsun. Şimdiki yılların, ilk yıllarını düşününce bağrımı tarak gibi yarıyor. Keşke ilk çıktığın yıllardaki gibi aklımızda kalsaydın ve seni sevenler de o güzel sesini dinlerken, hâlâ güzelliğinin gül bahçesine de varsaydı. Bu fotoğrafta tek beğendiğim şey, gözümüze silikonlu meme sokulmaması oldu!”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)