GündemSosyal

Gülşen’in Avukatından İddialara Yanıt Geldi

Ünlü Şarkıcı Gülşen’e CHP’den milletvekili adaylığı teklifi yapıldığı iddiaları ortaya atılmıştı. Konu ile alakalı Gülşen'in avukatı bir yazı yayınladı. 

Ünlü Şarkıcı Gülşen’e CHP’den milletvekili adaylığı teklifi yapıldığı iddiaları ortaya atılmıştı. Ünlü şarkıcının seçim sonuçlarına göre Türkiye’ye gelip gelmeyeceğinin belli olacağı konuşulmuştu. Konu ile alakalı Gülşen’in avukatı bir yazı yayınladı.

Emek Emre, söz konusu iddiaları yalanlayarak şu ifadelere yer verdi: “Dün (30.02.2023) muhtelif sosyal medya platformları üzerinden ortaya atılan ve ne yazık ki herhangi bir teyit alınmaksızın bir kısım basın yayın kuruluşlarının internet haber mecralarında haberleştirilmek suretiyle müvekkil Gülşen ÇOLAKOĞLU hakkında ileri sürülen; müvekkilin Cumhuriyet Halk Partisi tarafından milletvekiliği teklifi aldığı, teklifi reddettiği, yurt dışında olduğu, ülkesi Türkiye’ye dönüp dönmeme hususunda 14 Mayıs 2023’de yapılacak seçimleri beklediği ve mevcut iktidarın seçimleri kazanması halinde ülkesine dönmeyeceği ve/veya Türkiye’yi terk edeceği yönündeki iddialar kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu