Müzikonair Hadise, Cumhuriyet’in 100. Yılında Vereceği Konserde Atatürk’ün En Sevdiği Kıyafetleri Giyecek! | Müzikonair
GündemSosyal

Hadise, Cumhuriyet’in 100. Yılında Vereceği Konserde Atatürk’ün En Sevdiği Kıyafetleri Giyecek!

Cumhuriyet'in 100. yılında vereceği konser için özel bir hazırlık sürecine giren Hadise, Mustafa Kemal Atatürk'ün en sevdiği iki kıyafetini konserinde giymek için tasarlattı.

Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel bir hazırlık sürecine giren Hadise, Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği iki kıyafetini konserinde giymek için tasarlattı.

Hadise’den Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel hazırlık… Hadise, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı için, 29 Ekim’de vereceğim konserde, hayatımın her anında ve alanında örnek aldığım büyük önderimiz Atatürk’ün en beğendiğim iki kıyafetinin aynısını giymek istedim!” dedi. Şarkıcı, o anları ise sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

HAZIRLIK SÜRECİNİ PAYLAŞTI

Şarkıcı Hadise, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için özel bir hazırlık sürecine giren ünlü şarkıcı, hazırlık sürecini Instagram hesabından paylaştı.

ATATÜRK’ÜN EN SEVDİĞİ İKİ KIYAFETİNİ GİYECEK

Sosyal medya hesbaından paylaşım yapan Hadise, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı için, 29 Ekim’de vereceğim konserde, hayatımın her anında ve alanında örnek aldığım büyük önderimiz Atatürk’ün en beğendiğim iki kıyafetinin aynısını giymek istedim. Bu fikri tasarımıyla hayata geçiren sevgili Nihan Peker ve ekibine, Şerife Yılmaz ve Elmas Doğru’ya, fikir aşamasından, son aşamasına kadar emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” notunu düştü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)