Müzikonair Hadise: Dijital Platformdaki Listelerde Adil Olmayan Bir Şeyler Dönüyor… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hadise: Dijital Platformdaki Listelerde Adil Olmayan Bir Şeyler Dönüyor…

Hadise konuk olduğu Heja'nın Purplehej isimli YouTube programında Spotify başta olmak üzere dijital platformlardaki listelerdeki adaletsizliğe dair konuştu.

Hadise konuk olduğu Heja’nın Purplehej isimli YouTube programında Spotify başta olmak üzere dijital platformlardaki listelerdeki adaletsizliğe dair konuştu.

Dijital platformlardaki listelere el atılması gerektiğini söyleyen Hadise, listelerde sürekli aynı isimlerin yer almasını eleştirdi.

Daha önce pek çok sanatçı listelerin adil olmadığını söylemiş, özellikle Spotify editörleri tarafından hazırlanan listeleri eleştirmişti. Son olarak Hadise, dijital platformlarda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğuna değindi.

Ünlü şarkıcı, ”Neden birkaç ismin arasında gidip geliyorsunuz ben bunu anlamıyorum? Streamlerde bence genel anlamda sorunlar var. Birden duymadığımız isimler, bilmediğimiz şarkılar bir numaraya yerleşiyor. Mesela şarkı 2 gün önce çıkmış ve bir numaraya yerleşiyor. Ben bunu plak şirketim Pasaj Müzik’le de konuştum. Onlar da şikayetçi. Bence bir el atmamız lazım… O platformlarda adil olmayan bir şeyler dönüyor”dedi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)