MüzikMüzik HaberVitrin

Hadise’den Hayvan Dostlarını Kızdıracak Hareket!

Hadise, daha önce giydiği leopar desenli tavşan kürkün yarattığı krizden sonra şimdi de tilki kürküyle objektiflere takıldı.

Son dönemlerde hayvan haklarına yönelik sivil toplum hareketleri aktif olarak çalışıyor. Sokak hayvanlarının temel ihtiyaçlarını karşılamak için el ele veren kuruluşların en hassas olduğu durumlardan bir tanesi de kürk meselesi….

Kürklerin yapım aşamasında hayvanlara büyük eziyetler edildiğini artık herkes biliyor. Kürkleri daha iyi olduğu için katledilen yavru hayvanlardan tutun da türlü yöntemlerle öldürülen hayvanlara kadar…

Hadise daha önce leopar desenli tavşan kürkü giyerek hayvan dostlarını kızdırmıştı. Ünlü bir markaya ait olan bu leopar desenli tavşan kürk 41 bin TL’den satılıyordu. Kürkün fiyatı indirimle birlikte 12 bin TL’ye düştü.

Son dönemlerde artan hayvana şiddet olaylarının basında yansıyan görüntülerinden sonra bu konuda hassasiyet göstermesi gerekirken şimdi de gerçek olduğu iddia edilen tilki kürküyle Galatasaray’ın Belçikalı futbolcusu Mertens ve eşi Katrin Kerkhofs ile önceki gece Etiler’de eğlendi. Bu tilki kürkünün fiyatı ise yaklaşık 150 bin TL. Hayvanseverler, popçuya çok ama çok kızacak!

Hayvan hakları ile ilgili yaptıkları aktif çalışmalar ile tanınan Seren Serengil, Ömür Gedik, Ajda Pekkan, Deniz Akkaya, Seda Bakan gibi ünlüler bakalım bu durum karşısında nasıl tepki gösterecekler? Arkadaş oldukları için sessiz mi kalacaklar? Sessiz kalırlarsa onların hayvan dostuyuz diye yaptığı çalışmalar samimi görünmeyecek… MüzikOnair olarak gelişmeleri takip ediyor olacağız…

 

 

 

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.