Müzikonair Hadise’nin Canlı Performansı Sosyal Medyada Tartışma Konusu Oldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hadise’nin Canlı Performansı Sosyal Medyada Tartışma Konusu Oldu

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel düzenlenen etkinlikler kapsamında Kartal'da sahne alan Hadise, sahneye smokin ile ile çıktı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel düzenlenen etkinlikler kapsamında Kartal’da sahne alan Hadise, sahneye smokin ile ile çıktı.

Cumhuriyet’in 100. yılında vereceği konser için günler öncesinden özel bir hazırlık sürecine giren şarkıcı, Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği iki kıyafetini konserinde giymek için tasarlattı.

Ünlü şarkıcı binlerce kişinin katıldığı konserde en sevilen şarkılarını seslendirdi. Hadise, kendisini izlemeye gelenleri coştururken, sosyal medyada paylaşılan eğlenceli görüntüleriyle dikkatleri üzerine çekti. Öte yandan Hadise’nin canlı performansı bazı sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı. Ünlü şarkıcıya ‘Ses yok yaa’ şeklinde bazı yorumlar yapıldı.

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)