Müzikonair Hadise’nin Dudak Uçuklatan Bayram Anlaşması! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hadise’nin Dudak Uçuklatan Bayram Anlaşması!

Ramazan Bayramı'nda 3 farklı şehirde sahne almayı planlayan Hadise'nin milyonluk anlaşması dudak uçuklattı. Sahne performanslarıyla sürekli gündemde kalmayı başaran ünlü şarkıcının 15 milyon TL karşılığında anlaşma yaptığı öne sürüldü.

Ramazan Bayramı yaklaşırken, ünlü isimlerin sahne programları ve alacakları ücretler merak konusu olmaya başladı. Söylentilere göre, sahne performanslarıyla dikkat çeken Hadise bayram boyunca Kıbrıs, Antalya ve Bodrum’da üç farklı mekanda sahneye çıkacak. Ünlü şarkıcı vereceği 3 konserden toplamda 15 milyon TL kazanacak.

Hadise, sadece sahne performanslarıyla değil, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ve özel hayatıyla da sürekli gündemde kalıyor.

 

Videosu Dikkat Çekti

Öte yandan Hadise birkaç gün önce yayınladığı bir video ile dikkat çekti. Ünlü şarkıcının Her şey bir Hadise… Hadise aslında her şey… başlıklı videosu kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.  Hadise görüntülere şu açıklamayı yazdı;

”Uzun zamandır hatırlamadığım bir duyguyu hatırladım bugün, belki hatırlamamı istemediler, belki ben unuttum bilmiyorum ama bunu yaşayan kadınlar, genç kızlar vardır, eminim… HAYIR demenin inanılmaz hafifliği… Size detay vermek isterdim ama eminim detay vermeden de beni anlayanlar olmuştur… Ne istediğini bilmek, kendi kararlarının arkasında durabilmek, bazen canınız başka bir şey istese de bunu yapabilmek bence en büyük güç, kendimizde bulabileceğimiz… Kendimi seviyorum ben hem de çok…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu