GündemSosyal

Hadise’nin Sahne Kostümü Olay Yarattı! Sevda Türküsev ve Oryantal Didem Arasında Tartışma!

Hadise frikik yakalamaya çalışan kameramanı 'Bu bir mayo' diye uyarmıştı… Sevda Türküsev bu duruma tepki gösterdi: Zaten her şey ortada. Sen nereni göstermek istiyorsan ona çalışmışsın.

Hadise frikik yakalamaya çalışan kameramanı ‘Bu bir mayo’ diye uyarmıştı… Sevda Türküsev bu duruma tepki gösterdi: Zaten her şey ortada. Sen nereni göstermek istiyorsan ona çalışmışsın.

Geçtiğimiz bayram Kıbrıs’ta sahne alan ünlü şarkıcı Hadise, frikik yakalamaya çalışan kameramanı sahneden uyarmıştı. Üzerindeki kıyafetin mayo olduğunu söyleyen Hadise, kameramana karşı ”Bu işe ilk başladığımda bu konulara susardım, 38 yaşındayım tabii ki de susmayacağım! Evet, birkaç selülit de var, bana ne!” açıklaması yapmıştı.

Hadise’nin görüntüleri sosyal medyada hızla yayılırken görüntülere bir yorum da Sevda Türküsev’den geldi. Zaman zaman magazin gündeminde yankı uyandıran açıklamalara imza atan Sevda Türküsev, ”Zaten her şey ortada. Sen nereni göstermek istiyorsan ona çalışmışsın.” dedi.

Sevda Türküsev’in açıklamaları olay yaratırken, tepkiler de beraberinde geldi. Hadise’yi eleştiren Sevda Türküsev’e tepki gösteren oryantal Didem, ”Bence psikaytrlar da söyleyecektir size. Kesinlikle se.ks hayatında büyük bir sorun var” sözlerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu