Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Hadise’ye Ablası Hülya Açıkgöz’den Olay Suçlamalar

Hadise ve bir dönem menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz arasındaki gerginlik sürüyor. 2018 yazında anneleri Gülnihal Açıkgöz’ün intihara teşebbüs etmesinin ardından araları açılan iki kardeşin kavgası sosyal medyadan devam ediyor.

Zaman zaman Hadise’ye yaptığı göndermelerle gündeme gelen abla Açıkgöz, bu kez sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Hülya Açıkgöz, kendisine “Kendinizi neden açık, net ifade etmiyorsunuz? Sanki bir abla kardeşini kullanmış, dolandırılmış imajı çizildi” sorusu üzerine şu yanıtı verdi:

“Ben doğruları konuşursam ekmek paralarından olurlar, Türkiye’ye adım atamazlar. Hangi fakir zengini dolandırmış bu dünyada? Kimseden tapu falan almadım. Tapumu alan kendileri. Malım, mülküm yok. Ben de herkes gibi çalışanım. Bende yok milyonlar. Milyonları olan bu kişiler göstersin bakalım ne kadar vergi ödemişler? Vergiden bile çalan herkesten çalmayı da bilir. Neyse bildiklerimle bir kitap yazabilirim.

Bu sözler üzerine Hadise cephesinden gelecek yanıt ise merak konusu oldu.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.