GündemSosyal

Hadise’ye Milyonluk Masraf! Yeni Evine Yerleşemedi!

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra Yeniköy'den 40 milyon TL'ye ev alan Hadise, yeni evine bir türlü taşınamadı. Hadise evin tadilatı için 3 milyon TL ayırdı ancak artan fiyatlar sebebiyle bütçesini yetiştiremedi.

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra Yeniköy’den 40 milyon TL’ye ev alan Hadise, yeni evine bir türlü taşınamadı. Hadise evin tadilatı için 3 milyon TL ayırdı ancak artan fiyatlar sebebiyle bütçesini yetiştiremedi.

İş insanı Mehmet Dinçerler ile olaylı biten evliliğinden sonra yeni ev için kesenin ağzını açan Hadise beklenmedik masraflarla şoke oldu. Mehmet Dinçerler’den boşandıktan sonra kendisine Yeniköy’de 40 milyon TL’ye bir yalı dairesi satın alan ünlü popçu, tadilat için de 3 milyon TL’lik bütçe ayırmıştı.

Ancak aradan geçen zamana rağmen, Hadise bir türlü evine yerleşemedi. Henüz İstinye’de oturmaya devam eden şarkıcının, evin yenilenmesi için ayırdığı bütçe, artan maliyet ve eklenen detaylarla iyice arttı. Hadise artan fiyatlar yüzünden evine bir türlü yerleşemedi. Dekorasyon konusunda birkaç detay daha ilave olarak isteyen Hadise’nin tadilata ödemesi gereken rakamın ise 3’ten 5 milyon TL’ye çıktığı öne sürüldü.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.