MüzikMüzik HaberVitrin

Hakan Altun: Kendi Şarkılarımı Dinlemem

Hakan Altun, "Kendi eserlerinizi dinler misiniz?" sorusuna "Kendi şarkılarımı pek dinlemem. Sadece yapım aşamasında nasıl olduğuna bakarım, sonra bir daha dinleme ihtiyacı duymam'' yanıtını verdi.

Arabesk müziğin sevilen isimlerinden Hakan Altun, Ramazan Bayramı’nın üçüncü gününde Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. Altun, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Güncel müzik projeniz var mı?” şeklindeki soruya ünlü sanatçı, “Albüm çıkarmak artık zor. Konserler arasında vakit bulabilirsem bir single çalışması yapacağız. Daha çok slow ve aşk temalı bir şarkı olacak. Konserlerden fırsat bulabilirsem bu projeye ilk olarak yöneleceğim” açıklamasını yaptı.

“Kendi eserlerinizi dinler misiniz?” sorusuna ise Altun, “Kendi şarkılarımı pek dinlemem. Sadece yapım aşamasında nasıl olduğuna bakarım, sonra bir daha dinleme ihtiyacı duymam. Bu durum sadece benim için değil, diğer sanatçı arkadaşlarım için de geçerli. Hatta oyuncular bile kendi dizilerini izlemez. Ben kendimi dinlemeyi pek tercih etmem” şeklinde yanıtladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu