Hakan Özoğuz: Tedavi İyi Geçiyor -
MüzikMüzik Haber

Hakan Özoğuz: Tedavi İyi Geçiyor

Lenfoma tedavisi gören Hakan Özoğuz, tedavisinin iyi geçtiğini ve aralarda konserlerde birlikte olmaya devam edecekleri mesajını paylaştı.

Athena grubunun gitaristi ve Gökhan Özoğuz’un kardeşi Hakan Özoğuz’un bir süredir lenfomaya ile mücadele ettiği öğrenilmişti. Özoğuz, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Tedavi gören 45 yaşındaki müzisyen, 11 Ağustos’ta yaptığı paylaşımla bir süre sahne alamayacağını da duyurmuştu. Özoğuz, tedavisinin iyi geçtiğini ve aralarda konserlerde birlikte olmaya devam edecekleri mesajını paylaştı.

Özoğuz, Twitter’dan yaptığı açıklamada “Öncelikle bana şifa dileyen herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız dostlar. Senelerdir sessiz bir şekilde izlenen hastalık, tedavi aşamasına geldiği için gerekenler yapılmakta ve iyi de geçiyor. Aralarda konserlerde birlikte olmaya devam edeceğiz. Görüşmek üzere” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)