EkranGündemSosyalVitrin

Hakan Ural, Acun Ilıcalı’yı Hedef Aldı

Son zamanlarda sunduğu magazin programında yaptığı açıklamalarla gündem olan Hakan Ural bu kez de eski patronu Acun Ilıcalı'yı hedef aldı.

Uzun süredir her söylediğinin yanlış yerlere çekilerek linç edildiğini söyleyen Ural, dünkü canlı yayında eleştirilere cevap verdi.

‘Asker kaçağı’ olarak suçlandığını söyleyen ünlü isim, “Söylediklerime cevapları olmadığı için askerlik olayını konuşuyorlar. Askerlik yapalı 28 sene olmuş. Van’da 18 ay askerlik yaptım. Öyle bir algı yaratıyorlar ki ‘Hakan askerlik yapmadı’ diyorlar. Beni yıldırma ihtimaliniz sıfır. Ben ölümü göze aldım, hayatımı koydum. Vatanımı, milletimi seviyorum. Kendi bildiğim doğruları sorumluluk duygusuyla dile getiriyorum. Ölmek var, dönmek yok” dedi.

“ZATEN KONUŞMUYORSUN OĞLUM”

Ural bugünkü programda ise b kez eski patronu Acun Ilıcalı’yı hedef aldı. Yyaın hayatına muhabirlik ve sunuculuk yaparak başlayan Acun Ilıcalı’nın konuşamadığını söyleyen Ural, “Acun’a de ki ‘açıkçası’ kelimesini kullanmadan konuş de, konuşamaz. Böyle kalır… Çok var öyle insan bu arada, görüyorum. “Açıkçası”yı çıkar cımbızla, mesela bir cümle kurdu diyelim; ‘Ben bugün açıkçası yarın geldim, gittim. İşte topu da aldım gittim.’ Desen ki, şu açıkçasını çıkarttım buradan. Sen yine aynı cümleleri kur. Ne fark edecek? Hiçbir şey… ‘Açıkçası’ dediğin şeyi söylememen gerekiyor. Yani ‘açıkçası, hadi neyse’ dersen yani açık açık söylemek istemiyorsun… Ama hem açıkçası deyip hem konuşmak çok garip değil mi? Zaten konuşuyorsun oğlum” ifadelerini kullandı.

“GENELLEME YAPMADIĞIM HALDE ALGI OLUŞTURDULAR”

Hakkında yapılan eleştirilere yönelik açıklama yapan Ural, “Ölümü göze aldım, beni yıldırma ihtimaliniz sıfır” dedi.

ilk olarak, sağlıkçılara dair yorumundan dolayı aldığı eleştirilere değindi. Ural “Bir kişinin özelinde yaptığı ne kadar yanlış dedim. Aldılar, ‘bütün sağlıkçılardan özür dile Hakan’ dediler. Sanki ben sağlıkçılara bir genelleme yaparak küçümsemişim gibi bir algı oluşturdular. ‘Demediğim bir şey için bile özür dileyebilirim’ diyecek kadar insanımı ve halkımı seven bir insanım. Onların köpürtmeye çalıştığı linçi özür dileyerek durdurdum” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.