MüzikMüzik Haber

Halk Konseri Vermeye Hazırlanan Hakan Peker’e Billboard Engeli!

Hakan Peker, Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde Karabük'ün Safranbolu ilçesinden belediye başkanlığına aday olacağını duyurdu

Hakan Peker, Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Karabük’ün Safranbolu ilçesinden belediye başkanlığına aday olacağını duyurdu. Destek toplamak amacıyla çalışmalara başlayan Peker, 30 Eylül’de ilçede halk konseri düzenlemeyi planlıyordu. Ancak, etkinliğin tanıtımı için billboardlara afiş asmak istediğinde, Safranbolu Belediyesi tarafından engellendiğini iddia etti.

İddiaya göre Hakan Peker, afişleri astırmak için ödeme yapmak istediğinde, belediye personelinin billboardların uygun ve boş olduğunu belirttiği ancak sonradan sadece bir billboardun mezarlık karşısında boş olduğunu ve diğerlerinin bakımda olduğunu söyledi.

Hakan Peker, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse tarafından engellendiğini ileri sürerek, “Safranbolu halkının bedava bir konser dinleme hakkını, Başkan Köse kendi korkuları, egosu ve kibri için elinden almıştır” açıklamasında bulundu.

Peker, tüm engellere rağmen 30 Eylül akşamı saat 20.30’da Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı’nda sahneye çıkarak vatandaşlarla buluşup şarkılarını seslendireceğini ifade etti.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.