Haluk Bilginer Koronavirüs İddialarını Yalanladı -
GündemSosyal

Haluk Bilginer Koronavirüs İddialarını Yalanladı

Oyun Atölyesi, Haluk Bilginer'in koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı. Kurum, Bilginer'in sağlığının iyi olduğunu ve herhangi bir sorun olmadığını açıkladı. 'Kel Diva' oyununun Bilginer'in durumu nedeniyle ertelendiği iddiaları da reddedildi.

Oyun Atölyesi, Haluk Bilginer’in koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı. Kurum, Bilginer’in sağlığının iyi olduğunu ve herhangi bir sorun olmadığını açıkladı. ‘Kel Diva’ oyununun Bilginer’in durumu nedeniyle ertelendiği iddiaları da reddedildi.

Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay’ı 19 yıl sonra aynı sahnede buluşturan ‘Kel Diva’ isimli oyunun gösterim tarihlerinin Bilginer’in Kovid-19’a yakalanması nedeniyle ertelendiği yönündeki iddialar Oyun Atölyesi tarafından yalanlandı.

Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay’ın 1999 yılında kurduğu ve Kel Diva oyununu sahneleyen Oyun Atölyesi, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda şu ifadelere yer verdi:

“Haluk Bilginer’in koronavirüse yakalandığı haberleri asılsızdır. Sağlığıyla ilgili bir problem bulunmamaktadır”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)