Haluk Levent, Ahbap'ın Denetlenmesi İçin İçişleri Bakanlığı'na Başvurdu -
GündemSosyal

Haluk Levent, Ahbap’ın Denetlenmesi İçin İçişleri Bakanlığı’na Başvurdu

Haluk Levent, Ahbap Derneği'ne gelen eleştirilerin ardından denetlenmesi için İçişleri Bakanlığı'na başvuruda bulunduklarını açıkladı.

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketinin ardından Ahbap Derneği, vatandaşlardan ve ünlülerden gelen yardım desteklerini kabul ediyor. Bu durum Ahbap Derneği’nin eleştiri yağmuruna tutulmasına da neden oldu. Gelen yardım paraları ile neler yaptığı hakkında ortaya iddialar atıldı. MHP lideri Devlet Bahçeli de ünlü ismi hedef göstermişti.

Eleştirilerin devam etmesinin ardından Ahbap Derneği’nin kurucu Haluk Levent,  sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Derneğin, İçişleri Bakanlığı tarafından denetlenmesi için başvuru yaptıklarını belirten Levent, “Spekülasyonlar sebebiyle, Ahbap’ın şeffaflığı için bağış yapan herkesin merakını gidermek adına (her ne kadar aylar önce denetlenmiş olsa da) İçişleri Bakanlığı dernekler müdürlüğüne ilettik)” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)