Müzikonair Haluk Levent Konser Gelirini Gazze’deki Çocuklar İçin Bağışlayacak | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Haluk Levent Konser Gelirini Gazze’deki Çocuklar İçin Bağışlayacak

Sanatçı ve AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, 17 Aralık'ta düzenleyeceği konserde elde edilecek geliri, Gazze'deki yaralı çocukların tedavisi için bağışlama kararı aldı.

Sanatçı ve AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, 17 Aralık’ta düzenleyeceği konserde elde edilecek geliri, Gazze’deki yaralı çocukların tedavisi için bağışlama kararı aldı.

Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek konser ile ilgili olarak Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Daha önce Gazze belediye Başkanı ile bir görüşme gerçekleştirmiştim. Tekrar görüştüm ve bu konserden gelecek geliri Gazze’de yaralı çocukların tedavisi için kullanılmasını istedim. Para bi yere kadar önemli ama amaç Filistin halkı ile dayanışma!! Haydi gelin.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)