Haluk Levent, Konserde Kaybolan Teyzeye Şarkı Sözü Yazdı -
MüzikMüzik Haber

Haluk Levent, Konserde Kaybolan Teyzeye Şarkı Sözü Yazdı

Haluk Levent, geçtiğimiz gün 34. Taşköprü Sarımsak Festivali'nin kapanış geçesinde sahne aldı. Konser sırasında bir teyze kaybolunca Levent, onun adına şarkı sözü yazdı.

Haluk Levent, geçtiğimiz gün 34. Taşköprü Sarımsak Festivali’nin kapanış geçesinde sahne aldı. Konser sırasında 60 yaşında bir teyze kaybolunca Levent, onun adına şarkı sözü yazdı.

Sanatçı, teyzenin kaybolduğu anonsunu alınca şu ifadelere yer verdi: “Şuan Taşköprü’de bir ilk yaşanıyor. 60 yaşında teyze kaybolur mu? Çocuklar kaybolur genelde. Adı Melehat’mış. Melehat Teyze Nerdesin? Hadi bunu şarkı yapalım.
Bir tatlı rüzgar eser Taşköprü’de
Karşımda dönmedolap, çocukluğum nerede
Bir teyzemiz kaybolmuş adı Melahat
Neredesin teyzem nerede”

Haluk Levent, Melehat Teyze’nin bulunması üzerine sahneye davet etti. Sanatçının teyzeyle sohbet etmesi sonucunda ise çocukları görmediği için panik olarak anons yaptırdıkları öğrenildi. Levent, sonrasında müzikseverlere keyifli anlar yaşatmaya devam etti.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)