Müzikonair Hande Doğandemir: Cardi B. Bana Kafayı Taktı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Hande Doğandemir: Cardi B. Bana Kafayı Taktı!

Hande Doğandemir, 2015-2017 yılları arasında ekrana gelen "Muhteşem Yüzyıl Kösem"de canlandırdığı karakter nedeniyle, diziyi yakından takip eden rapçi Cardi B.'nin kendisine kafayı taktığını söyledi.

Doğandemir, ‘Şanışer’ lakabıyla tanınan rapçi Sarp Palaur ile ‘Dayı Şov’a konuk oldu. Oldukça eğlenceli dakikaların yaşandığı programda Dayı’nın Hande Doğandemir’e,  ‘Game of Thrones’ tarafından mention’landığını hatırlatması ve “Rol geliyor diye sevindin mi?” diye sorması üzerine, Doğandemir “Ortalığı karıştıracak bir rol girecekse o benimdir’ dedim.” yanıtını verdi.

Doğandemir programın devam eden dakikalarında “Cardi B. bana kafayı taktı!” dedi. Ünlü oyuncu, dünyaca ünlü yıldızın kendisini Twitter’da nasıl sıkıştırdığını anlattı.

Doğandemir, “Cardi B., ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ hastası çıktı. Ben orada ‘Kösem’i ortadan kaldıran ‘Turhan Sultan’ı oynadım. Twitter’da küfür kıyamet, linç kampanyası başlattı bana. ‘Allah belanı versin’ falan demiş. Ben de, ‘Hayırdır Cardi’ciğim, ne oluyor ya?’ dedim.” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu