MüzikMüzik Haber

Hande Yener: Madonna’ya Komşu Olmak İsterdim

Madonna’yı idol olarak gördüğünü her fırsatta söyleyen Hande Yener, dünyaca ünlü şarkıcıya komşu olmak istediğini dile getirdi.

Hürriyet’ten Savaş Özbey’e konuşan Hande Yener, hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi. Ünlü popçu, ”Madonna’ya komşu olmak isterdim. Komşu komşunun külüne muhtaçtır. Belki konserlerine bedava girerdim” diye konuştu.

”İki büyük idolünüzden hangisiyle komşu olmak isterdiniz? Madonna mı Jennifer Lopez mi?” sorusunu yanıtlayan Hande Yener, Madonna yanıtını verdi.

İşte ünlü şarkıcının açıklaması;

”Madonna… Bitmek bilmeyen bir enerjisi var. Bir dönem onun dansçısı Luca Tommassini ile çalışma fırsatım olmuştu. O söylemişti: “Biz 6 saat prova yaptıktan sonra Madonna tek başına provaya devam ediyor.”
Beni en çok etkileyen tarafı o. Ona komşu olsaydım hemen tanışmanın fırsatını kollardım Ekibiyle neler yaptığını, gününü nasıl geçirdiğini merak ediyorum…
Yaşayan bir efsaneyle komşu olup tanışmak rüya gibi bir şey olurdu. Ne demişler? Komşu komşunun külüne muhtaçtır. Belki konserlerine de böylece bedava girerdim.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.