MüzikMüzik Haber

Hande Yener: Pop Müzik Sezen Aksu’dan Sonra Sığ Kaldı

Pop şarkıların sözlerinin Sezen Aksu'dan sonra sığ kaldığını söyleyen Hande Yener, şarkılarının insanları düşündürdüğünü söyledi.

Hande Yener, YouTube’da İlkay Buharalı ve Erhan Kolbaşı’nın hazırlayıp sunduğu Anlatacaklarım Var programına konuk oldu. Kariyer öyküsünden ve yaşam felsefesinden söz eden ünlü şarkıcı, müzik piyasası ile ilgili de çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Son olarak Benden Bi Tane Daha Yok isimli single çalışmasını piyasaya süren Hande Yener, ”Çoğu insan fedakarlık adı altında ya da bazen sömürülerek değerini kaybettirebiliyor. Bu şarkının şifa ve enerji vereceğini düşündüm. Şarkılar bizim arkadaşlarımız. Önemli olan hisleri yakalamak” dedi.

Pop şarkıların sözlerinin Sezen Aksu’dan sonra sığ kaldığını söyleyen Hande Yener, şarkılarının insanları düşündürdüğünü söyledi.

Ünlü şarkıcı, ”Pop şarkıları bir noktada basitte kaldı. Sezen Aksu kendini biraz geri çektikten sonra pop müziği çok sığ sözlere kalmaya başladı. Çok günlük. Onlar da olmalı tabi ama öbür taraftan kafa açan ve o duygulara hizmet eden sözler de olmalı. Pop müziğinde yazmak biraz felsefe istiyor. Siparişle duygu ortaya çıkmıyor. Üzerine çok düşünmek gerekiyor. Ya da öyle bir şeyler yaşarsın ki onu yazarsın. Şarkılarla elimden geldiği kadar mesaj vermeyi seviyorum.” ifadelerine yer verdi.

programı izlemek için tıklayabilirsiniz

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.