Müzikonair Hande Yener’den Simge’ye Gönderme: Başka Takım Şarkımı Sahiplenseydi, Onların Stadına Gitmezdim | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Hande Yener’den Simge’ye Gönderme: Başka Takım Şarkımı Sahiplenseydi, Onların Stadına Gitmezdim

Hande Yener, Simge Sağın’ın Galatasaray kutlamasına katılmasıyla ilgili çıkan bazı tartışmaların fitilini yeniden ateşledi.

Hande Yener, Simge Sağın’ın Galatasaray kutlamasına katılmasıyla ilgili çıkan bazı tartışmaların fitilini yeniden ateşledi. Ünlü şarkıcı katıldığı bir YouTube programında “Şarkılarımı Beşiktaş ya da Galatasaraylı bir futbolcu sahiplenseydi onların stadına maça gitmezdim.” dedi.

YouTube’da Sibel Arna’nın kanalına konuk olan şarkıcı, “Fenerbahçeli iki futbolcu iki şarkımı sahiplendi. Maçta ya Beni Sev çalıyor ya da Sebastian. Dedim stad beni çağırıyor. Hem maça gittim, hem de sağolsun başkanımız Ali Koç beni özel bir geceye davet etti, formamı imzaladı. Şarkılarımı Beşiktaş ya da Galatasataylı bir futbolcu sahiplenseydi onların stadına maça gitmezdim” dedi.

Yener, “Fenerliyim ya ben. Simge Beşiktaşlı olarak Galatasaray’ın maçına gitti. Kendince çözdü durumu ama taraftarlar bunu anlamıyor. Bir kere beni Beşiktaş davet etti ama gidersem ne olur bilemediğim için gidemedim. Simge’ye soralım bunu” yorumunda bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu