Müzikonair Hande Yener’in ‘Dilan Polat’ı Özledim’ Paylaşımı Olay Olmuştu… Gerçek Farklı Çıktı! | Müzikonair
GündemSosyal

Hande Yener’in ‘Dilan Polat’ı Özledim’ Paylaşımı Olay Olmuştu… Gerçek Farklı Çıktı!

Şarkıcı Hande Yener'in, kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklu bulunan Dilan Polat ile ilgili "Çok özlüyorum" şeklinde bir tweet attığı ve ardından sildiği iddia edilmişti. Menajerinden açıklama geldi.

Şarkıcı Hande Yener’in, kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklu bulunan Dilan Polat ile ilgili “Çok özlüyorum” şeklinde bir tweet attığı ve ardından sildiği iddia edilmişti. Ancak Yener’in basın danışmanı Selim Akar, Müzikonair’a açıklama yaptı. Selim Akar, iddiaları yalanlayarak, “Böyle bir şey kesinlikle olmadı, asılsız” şeklinde bir açıklama yaptı.

Kara para aklama soruşturmasında tutuklanan fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da aralarında bulunduğu 12 şüpheli hakkında tutukluluğun devamı kararı verilmişti. Hande Yener bir dönem Dilan Polat’ın özel etkinliklerinde sahne alıyordu.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)