Müzikonair Harika Avcı’dan Kötü Haber! Karaciğeri Bitme Noktasına Geldi | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Harika Avcı’dan Kötü Haber! Karaciğeri Bitme Noktasına Geldi

Ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, bugünkü yazısında bir dönemin ünlü assolistlerinden Harika Avcı ile ilgili üzücü bir yazı kaleme aldı.

Ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, bugünkü yazısında bir dönemin ünlü assolistlerinden Harika Avcı ile ilgili üzücü bir yazı kaleme aldı.

Magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ün yapan ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, ünlü assolistlerinden Harika Avcı ile ilgili herkesi üzecek açıklamalar yaptı.

Kendi internet sitesinde “Harika Avcı’ya dualarınızda yer verin!” başlıklı bir yazı kaleme alan Akay, Harika Avcı’nın karaciğerini bitme noktasına getirdiğini dile getirdi.

Onur Akay, “2019 yılında, bir dönemim assolistlerinden Harika Avcı’nın bir pansiyonda kaldığını ve zor günler geçirdiğini yazmıştım. Hemen arkasından Harika Avcı’nın sosyal medya adresinden yalanlandım ama Harika Hanım’ın yaşadığı birçok olay ekranlarda gün yüzüne çıktı ve yazdıklarımın doğruluğu anlaşıldı. 25 Ağustos 2022 tarihli yazımda ise Harika Avcı’nın bir ölümcül hastalığın henüz başlangıcında olduğunu ve doğru dürüst tedavisini olmadığını duyurmuştum. Hemen arkasından yine canlı yayınlarda, Harika Avcı’nın karaciğer yetmezliğine bağlı siroz hastalığı sebebiyle hastanede tedavi gördüğü söylendi. Sadece ben değil, Harika Hanım’la ilgili olumsuz konuşan herkes, o sosyal medya adresinden hazırlanan bir metinle yalanlanıyordu. O metni hazırlatan ve hazırlayanlar bir az olsun Harika Avcı’yı düşünmüyordu! Harika Avcı’nın Siroz olduğu da aynı şekilde yalanlanmıştı. Maalesef ki Harika Avcı’ya mikronodüler siroz teşhisi konulmuştu. Ancak henüz başlangıcında olduğu bu rahatsızlığı, bazı ilaçlar yardımı ile yavaşlatıldı ancak Harika Hanım tedavisi konusunda titiz davranmadı ve hastalığını takmadı. Yani tedavisinin tam anlamı ile yapılmasına izin vermedi ve nasıl olsa siroz oldum diyerek bazı şeylerden de vazgeçmedi. Şimdi ise karaciğerini bitme noktasına getirdiğini yakın çevresinden öğrendim. Allah şifa versin, inşallah değerli sanatçımız sağlığına kavuşur. Lütfen Harika Avcı’ya dualarınızda yer verin.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)