Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Hatice Kurt – Al Bizi Dünyadan Video Klibi Yayında

Hatice Kurt'un, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Al Bizi Dünyadan" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te.

Hatice Kurt’un, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan “Al Bizi Dünyadan” isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik’te. Sözleri Hatice Kurt’a ait olan şarkının müziğini Hatice Kurt ve Firdevs Kurt birlikte yaptı. Video klibin yönetmen koltuğuna Şener Çakır oturdu.

Video Klibi İzlemek İçin Tıklayabilirsiniz

Şarkıcı Hatice Kurt, müzik hayatına nasıl başladığını şu ifadelerle anlattı: “1983 Kahramanmaraş Elbistan doğumluyum. Çocukluğumda hatırladığım en keyifli anlar babamla birlikte saz çalıp şarkı söylediğimiz anlar fazlaca yer kaplıyor anılarım da. Kalem kağıda düşkünlüğüm esasen orta okuldan bu yana devam ediyor. Ancak şarkı yazmaya henüz düzeltmeleri tamamlanmayan uzatmalı fantastik romanım Alev dağında gizlenen kehanet e başladıktan sonra merak sardım. Kendi yazdığım sözlere beste yapmaya çalışıp onları söylemekten inanılmaz keyif alıyorum. Tabi müzik olarak esasen fazla bir eğitim almadım. Hâlâ deniyorum :) Aslında sadece beste yapmak tı benim hayalim. Bunu yapmak söylemek hiç aklımda yoktu. Ancak hayat bir şeyi gerçekten istiyorsanız bir şekilde sizi ona doğru sürüklüyor ve önünü ze tüm olanakları sunuyor. Yürümeniz gereken doğru insanlar ile bir şekilde karşılaşıyorsunuz. Benim Ali bey ile karşılaştığım gibi.”

Yeni parçasından bahseden şarkıcı, “Al Bizi Dünyadan benim için çok keyifli bir yolculuk oldu. Sayın müzik yönetmenim Ali Akyürek e özellikle teşekkür etmek istiyorum. Ne istediğimi tek cümlede anlata bildiğim ve yaptığı her işi ciddiye alan özenli ve titiz. Bu hususta örmek almam geren insanlardan birisi. Bana da gösterdiği sabır ve çaba için çok teşekkür edip burdan saygılarımı sunuyorum. İlk olarak aşk şarkısı değil de farklı olsun istedim. Şu günler de tüm dünyanın aşktan daha önemli problemleri var :) Yani diyorum ki hala güzel kala bilen insanları al bu dünya dan bırakalım onlara kalsın. Bundan sonraki gelecek olan şarkılar ise ala bildiğine aşk dolu olacak tabiki. Lekesiz zihinlere sonsuz gün ışığı dileklerimle. Sevgi ile kalın.” cümlelerini kurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu