MüzikMüzik Haber

Hayko Cepkin: Dediklerim Harfiyen Çıkıyor, 15 Civarı İş İptal…

Ünlü sanatçı Hayko Cepkin, seçim sürecinde verdiği bir konserde ''Son konserimiz olmamasını istiyorsanız, sandıkta ne yapacağınızı biliyorsunuzdur'' açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Cepkin, bugüne kadar 15'e yakın işin iptal edildiğini söyledi.

Ünlü sanatçı Hayko Cepkin, seçim sürecinde verdiği bir konserde ”Son konserimiz olmamasını istiyorsanız, sandıkta ne yapacağınızı biliyorsunuzdur” açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Aradan geçen zamanın ardından Hayko Cepkin’in İstanbul Festivali’nde sahne alacağı duyuruldu. Bir Twitter kullanıcısı söz konusu duyuru paylaşımını alıntılayarak Hayko Cepkin’e ”Konserler iptal diyordunuz sevgili Hayko Cepkin?” sorusunu sordu.

Hayko Cepkin ise bugüne kadar 15’e yakın işinin iptal edildiğini ve bir belediye başkanının görevden alındığını hatırlattı.

Hayko Cepkin ise Twitter üzerinden yapılan paylaşıma şöyle yanıt verdi;

Teşekkür ederim. Algı yapayım derken bana sektörün sesini her seferinde daha çok duyurma şansı veriyorsunuz. Şu ana kadar 15 civarı iş iptal edildi. 1 belediye başkanı da görevden alındı. Dediklerim harfiyen çıkıyor. Bu şekilde devam edip ara dere ‘hono konsorlor optol oloyor’ yazın ki ben daha çok duyurabileyim

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu