Hepsi Grubu 20.Yıla Özel Konser Verebilir -
MüzikMüzik Haber

Hepsi Grubu 20.Yıla Özel Konser Verebilir

Bir dönemin popüler grubu Hepsi üyelerinden Yasemin Yörük, 20. yıla özel bir konser vermek için bir araya gelebileceğini söyledi.

Bir dönemin popüler grubu Hepsi üyelerinden Yasemin Yörük, 20. yıla özel bir konser vermek için bir araya gelebileceğini söyledi.

İlk albümlerini 2005 yılında piyasaya süren Hepsi grubu, bir döneme damgasını vurmuştu. Sonrasında grup üyelerinden Gülçin’in ayrılması hayranlarını üzmüş ve grup, 3 kişi olarak yoluna devam etmişti. Gülçin Ergül ise kariyerine solo olarak devam etme kararı almıştı. Aradan geçen 11 yılın ardından grup üyeleri aralarındaki buzları eritmişti.

Geçtiğimiz günlerde yeniden müzik hayatına dönüş yapan Yasemin Yürük, Hepsi Grubu’yla ilgili hayranlarını heyecanlandıran bir açıklama yaptı. 2. Sayfa’da yer alan habere göre Düştüm Gülüşüne adlı şarkı çıkaran Yürük; “Kızları ikna edebilirsem 20. yıla özel bir konser vermek için tekrar bir araya gelebiliriz” diyerek müjdeli haberi verdi. Gülçin Ergül ise Yasemin Yürük’ün açıklamasına “Yahu 20. yıla 3 yıl var daha” diyerek henüz böyle bir şey için erken olduğunu belirtti. Bu haber bizi şimdiden geçmişe götürdü bile. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)