Hidra ve Jahrein Arasında Gerginlik! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Hidra ve Jahrein Arasında Gerginlik!

Hidra ve Jahrein arasında sosyal medyada sözlü atışma yaşandı. Ünlü rapçi Hidra ve sosyal medya fenomeni Jahrein arasında Instagram'da yaşanan gerginlik dikkat çekti.

Hidra ve Jahrein arasında sosyal medyada sözlü atışma yaşandı. Ünlü rapçi Hidra ve sosyal medya fenomeni Jahrein arasında Instagram’da yaşanan gerginlik dikkat çekti.

Hidra’nın Jahrein’in milletvekili adaylığı hakkında konuştu. Hidra Jahrein’i hedef alan ”Çok devrimci var da siz görmüyorsunuz. İçi boş bir şey bilmeyen, her konu hakkında fikir sahibi olduğunu zanneden Twitch yayıncıları yerine gerçekten herhangi bir rapçi milletvekili adayı olsa da bir şeyleri değiştirebilse” sözlerini kullandı.

Siz De Adaylığınızı Koyabilirsiniz

Jahrein ise, “Hidra diye bir rapçi varmış adını ilk kez duydum. Benim kendisine tavsiyem seçme ve seçilme hakkı herkese verilmiştir. Siz de adaylığınızı koyabilirsiniz. Polonya’da rapçilerin ve rockçıların kurduğu parti meclise girdi. Tavsiyem, sen de elini taşın altına koy. Elini taşın altına koyan insanlara dil uzatacağınıza, saygı duyun” cevabını verdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)