Müzikonair İbrahim Tatlıses: 14 Mart’ta İkinci Kez Doğdum | Müzikonair
GündemSosyal

İbrahim Tatlıses: 14 Mart’ta İkinci Kez Doğdum

İbrahim Tatlıses, 14 Mart 2011'de yaşadığı silahlı saldırıdan yıllar sonra bir paylaşımda bulundu. Tatlıses, "Bugün benim ikinci doğum günüm. Bilenler bilir, 14 Mart'ta ikinci kez doğdum...'' ifadelerine yer verdi.

İbrahim Tatlıses, 14 Mart 2011’de yaşadığı silahlı saldırıdan yıllar sonra bir paylaşımda bulundu. Tatlıses, “Bugün benim ikinci doğum günüm. Bilenler bilir, 14 Mart’ta ikinci kez doğdum…” ifadelerine yer verdi.

Tatlıses, bu yaşadığı süreci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anlattı.

“Bugün benim ikinci doğum günüm. Bilenler bilir, 14 Mart’ta ikinci kez doğdum. Aynı zamanda bugün benim ikinci kez doğmama vesile olan ve beni yeniden hayata bağlayan doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım. Allah’a şükürler olsun.” şeklinde duygularını dile getirdi.

Ne olmuştu?

14 Mart 2011 gecesi, İbo Show programının çıkışında Maslak’ta meydana gelen silahlı saldırı sonucunda ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses ağır yaralandı. Silahlı saldırıda başından vurulan Tatlıses, acil müdahaleler sonucunda hayatta kalmayı başardı. Olayın ardından yapılan geniş çaplı soruşturma sonucunda suikastın bir numaralı zanlısı Abdullah Uçmak yakalandı.

Tatlıses, yaklaşık dört saatlik bir ameliyatın ardından Maslak Acıbadem Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesine alındı ve iki hafta boyunca yoğun bakımda kaldıktan sonra doktorlarının açıklamasına göre yoğun bakımdan çıkarıldı.

Ancak, tedavilerin Almanya’da sürdürülmesi isteğiyle 6 Nisan 2011’de Türkiye Cumhuriyeti’ne ait bir uçakla Almanya’ya götürüldü. Sonraki yıllarda, Miami, Florida’da dünyaca ünlü Amerikalı beyin cerrahları tarafından tıbbi beyin operasyonu geçirdi.

Tatlıses, bu yaşadığı süreci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anlattı. “Bugün benim ikinci doğum günüm. Bilenler bilir, 14 Mart’ta ikinci kez doğdum. Aynı zamanda bugün benim ikinci kez doğmama vesile olan ve beni yeniden hayata bağlayan doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım. Allah’a şükürler olsun.” şeklinde duygularını dile getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu