İbrahim Tatlıses'in 21 Yaşındaki Yeni Sevgilisi -
MüzikMüzik Haber

İbrahim Tatlıses’in 21 Yaşındaki Yeni Sevgilisi

Geçtiğimiz günlerde 'evlenmeyi düşünüyorum" diyen Tatlıses'in sevgilisinin kaza sırasında yanında olduğu, çarşaf gerilerek görüntü alınmasının engellendiği iddia edildi.

Bodrum’da İbrahim Tatlıses’in bulunduğu minibüs ile kamyonet çarpışmış ve ünlü türkücü araçta sıkışmıştı. Kurtarma çalışmaları sırasında ise görüntü alınmaması için beyaz çarşaf serilmişti. Onur Akay’dan bu konu hakkında bir iddia ortaya atıldı.

“EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYOR”

Akay, “İbrahim Tatlıses bu sefer kendisinden 49 yaş küçük 21 yaşındaki Berka Gül isminde bir kızla aşk yaşıyor ve onunla evlenmeyi düşünüyor” dedi.

İddialarına devam ede Akay, “Hatta İbrahim Bey’in geçtiğimiz ay Bodrum-Yalıkavak yolunda geçirdiği trafik kazasında, arabasında yeni sevgilisi de vardı. Tatlıses’i kurtarma operasyonunda çarşaf gerilerek ne saklandığı da merak konusu olmuştu. Orada, evlenmeyi düşündüğü ve kendisinden 49 yaş küçük olan yeni sevgilisi Berka Gül saklanmıştı. Gül, kazada hafif yaralanmıştı.” dedi.

İbrahim Tatlıses’in asistanı Şule Yazar, “Berka sevgilisi değil, yemek yemesinde yardımcı asistan,” dedi. Ancak Berka’nın profilindeki yanına kalp konmuş “İ” harfi dikkat çekti.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)